0

Bez akcesoriów

AKWARIUM 80x40x40 ECOGLASS Z POKRYWĄ CZARNĄ

AKWARIUM 80x40x40 ECOGLASS Z POKRYWĄ CZARNĄ
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 483,00 PLN 392,68 PLN netto
Producent: ROBIZOO
Indeks: AQC3824
Status: Realizacja zamówienia + 2-3 dni + (terminy dostaw)
Wysyłka: 80,00 PLN (przedpłata) 110,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
W skład zestawu wchodzi :
- akwarium 80x40x40 proste ( 128 litrów )
- pokrywa 80x40 prosta w kolorze czarnym
 
Akwarium o klasycznym prostokątnym kształcie, wykonane z najwyższej jakości szkła typu Float. Oferowany zbiornik został wyprodukowany przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów, co zapewnia najwyższą jakość. Przekłada się to na estetycznie i precyzyjnie wykończone krawędzie, bezpieczną konstrukcję. W zależności od rozmiarów zbiornika dobrana jest odpowiednia grubość szkła, montowane są wzmocnienia boczne i poprzeczne oraz podwójne i równomierne łączenia silikonowe. Prawidłowo zaprojektowane i skonstruowane akwarium powinno ponad wszystko spełniać swoją funkcję – dekorować przestrzenie, w których pracujemy i mieszkamy. Nasze produkty doskonale pełnią swoje funkcje, gdyż dbamy o każdy element procesu, w którym tafla szkła staje się akwarium. 
 
Pokrywa akwariowa prosta z tworzywa wyposażona w oświetlenie T8 o mocy 2x18W. Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego ABS – termo formowalnego. Przystosowana do akwarium prostego. Oprawy termo formowalne to rozwiązanie w przystępnej cenie, pokrywa idealnie komponuje się z akwarium, posiada bardzo wydajne oświetlenie i funkcjonalną konstrukcję.
Wykonana z lekkiego i trwałego tworzywa sztucznego ABS grubości 3mm. Pokrywa posiada ponadto kabel zasilający z przełącznikiem, do gniazda wtykowego 230V (220V). Oferowane przez nas pokrywy posiadają specjalne wypusty umożliwiające doprowadzenie węży filtrów zewnętrznych, jak również podłączenie innych urządzeń, takich jak grzałki, filtry wewnętrzne czy instalacja CO2. Wyposażone są w system klapek umożliwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania oprawy.
Odpowiednio dobrane oświetlenie jest jednym z głównych czynników decydujących o tym jak będzie toczyło się życia Państwa zbiornikach. Pokrywy oświetleniowe wykonane z tworzywa to propozycja dla zbiorników o małym lub średnim litrażu.
Wybierając nasze pokrywy termo formowalne otrzymują Państwo produkt:
- wykonany z lekkiego, odpornego na wilgoć tworzywa sztucznego;
- spełniający europejskie normy bezpieczeństwa (IP 67);
- z systemem klapek ułatwiających karmienie oraz utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy;
- wyposażony w świetlówki o mocy dopasowanej do wielkości zbiornika;
- z otworami pozwalającymi na podłączenie niezbędnego osprzętu;
- tworzący idealnie dopasowany komplet z akwarium;
- o niezwykle prostym montażu;
- prezentujący wysoki poziom wzornictwa;
Parametry
Podstawowe
PRODUKT:AKWARIUM
DŁUGOŚĆ:80 cm
SZEROKOŚĆ:40 cm
WYSOKOŚĆ:40 cm
OBJĘTOŚĆ:128 L
GRUBOŚĆ SZKŁA:6 mm
PRODUKT2:Pokrywa
KOLOR:CZARNY
MOC OŚWIETLENIA:2x18 W
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem