0

Regulamin programu ZGrana RODZINA

Regulamin programu
ZGrana RODZINA na sklepach Robizoo.pl


Program ZGRANA RODZINA skierowany jest do wszystkich mieszkańców Zielonej Góry, którzy są w mieście zameldowani i jednocześnie są rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. W okresie od 1 września 2014 do 31 grudnia 2014 Program obejmuje także mieszkańców Gminy Zielona Góra. Warto podkreślić unikalność programu, który obejmuje wyjątkowo szeroką grupę docelową – w Programie nie ma znaczenia liczba posiadanych dzieci czy status materialny. Rodzinę stanowi zarówno rodzina wielodzietna, jak i rodzic samotnie wychowujący dziecko. Warunek jest jeden - meldunek na terenie miasta lub Gminy Zielona Góra i dotyczy zarówno rodzica jak i dziecka (dzieci).

Po więcej szczegółów odnośnie uzyskania karty zapraszamy na stronę zgranarodzina.pl

 

 

§ 1

 1. Regulamin programu ZGrana RODZINA na sklepach Robizoo.pl (zwany dalej „regulaminem”), określa warunki związane z użytkowaniem Karty Zielonogórskiej Rodziny ( zwanej dalej „Kartą”) w ramach sklepów internetowych dostępnych pod domenami należącymi do Robizoo.pl (zwanych dalej “sklepami”), a w szczególności:

  1. dokonania zamówienia;

  2. weryfikacji;

  3. odbioru zamówienia;

 1. Karta, wydawana jest w ramach realizacji Programu „ZGrana Rodzina”, zgodnie z regulaminem programu dostępnym na stronie zgranarodzina.pl.

 2. Karta wydawana jest w celu potwierdzenia uprawnień do korzystania z Programu i jest niezbędna do uzyskania profitów w ramach promocji na sklepach.

§ 2

 1. Zamówienie na sklepie w ramach programu ZGrana RODZINA odbywa się zgodnie z regulaminem sklepu oraz niniejszym regulaminem.

 2. Program ZGrana Rodzina obejmuje jedynie zamówienia z odbiorem osobistym w punkcie odbioru zlokalizowanym na terenie Zielonej Góry, ul. Chabrowa 3.

 3. Program obejmuje wszystkie formy płatności dostępne na sklepie.

 4. Przy składaniu zamówienia należy podać kod rabatowy “ZGranaRODZINA” w polu rabat.

 5. Program rabatowy ZGranaRODZINA nie sumuje się z innymi rabatami i promocjami.

  

 

§ 3

 1. Przy odbiorze zamówienia należy przedstawić kartę ZGranej RODZINY oraz wylegitymować się dokumentem tożsamości.

 2. W przypadku braku karty, lub niemożliwości weryfikacji jej z dokumentem tożsamości, zamówienie zostanie zrealizowane z cenami bez uwzględnienia rabatu wynikającego z programu.

 3. Istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia.


Kontakt ze sklepem